Bayern Münih – Hamburger SV Bahis Tahmini

Almanya Bundesliga LİGİ

Tarih:  25 Şubat 2017

Saat: 17:30

Stad: Allianz Arena

Bayern Münih – Hamburger SV

15. sırada kendine yer bulan Hamburg’un, ligin lideri olan Bayern Münih karşısında elde edeceği başarı son derece önemlidir. Ligin gidişatını değiştirerek RB Leipzig’in şampiyonluk umutlarını yeşertecek olan galibiyet son dakikada gelebilir. Bayern Münih’in sürekli olarak ilk yarıda gol bulduğu ve bu gol sayesinde de rakibin genel yapısının değişmesine neden olabiliyor. Hamburg gibi bir takımın çoğu zaman rakibin taktiğine yönelik oyun ortaya koyduğu anlaşılabiliyor. Bunun için de golün herhangi bir etkisi olmayacaktır. Bayern Münih – Hamburger SV iddaa oranları Bayern Münih’in kazanacağına yönelik oluşturulmuştur. Ev sahibi avantajıyla birlikte kaliteli futbolunu da kullanacak olan ekip, böyle bir karşılaşmada puan kaybetmeyecektir.

Bayern Münih Puan Kaybetmez

Bayern Münih’in ligin 15. Sırasında bulunan takımına puan kaybetmesi hem lig, hem de prestij açısından önemli bir durumdur. Bundan dolayı en azından beraberliğe yönelik girişimlerde bulunulacaktır. Agresif futbolda aşırı derecede başarılı olan ve beklenmedik bir şekilde atağa çıkan ekip, bu maçta puan kaybetmeyecektir.

Maç Farka Gidebilir!

Ev sahibinin galibiyetinin iddaa oranlarını belirleyen kuruluşlar tarafından kesin olarak görülmesinin en önemli nedeni, takım yapılarıdır. Bayern Münih sürekli olarak hücuma yönelik girişimlerde bulnuyor olsa da, an itibariyle en az gol yiyen takım da kendileridir. 46 gol atılmış fakat sadece 13 gol yenmiştir. Maçın galibinin Hamburg olması, çok düşük bir ihtimaldir.

Galip geleceği düşünülen Bayern Münih ile ilgili yapılan araştırmalarda çoğu zaman ortak sonuca ulaşılabiliyor. Her takıma aynı stratejiyi kullanmayan ve hem dar hem de geniş alanda etkili olan ekip, bu maçta da geniş alanda oynayacaktır. Hızlı bir şekilde değiştirilecek olan kanatlarla birlikte gol bulma ihtimali yükselerek Bayern Münih rahatça kazanacaktır.

Maç Tahmini: Maç Sonucu 1

Güven: 10/9

En yüksek oranlar;

Betigo; 1,25

Bahsegir; 1,28

Matrixbet; 1,27

Tahmin-2: Karşılıklı Gol Yok

Güven: 10/8

En yüksek oranlar;

Betigo; 1,48

Bahsegir; 1,55

Matrixbet; 1,52

 

Related posts